BSK Aydın Sağlık Hizmetleri AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti.  BSK’nın, Eskişehir ve Kütahya’daki ortaklıkları ile birlikte ilk yatırımlarından biri olan, BSK Aydın Anka Hastanesi ulusal çaptaki tüm BSK hastanelerinin ve verdiği sağlık hizmetinin standartlarına uyabilmek için zincire katıldıktan sonra inşaat, teknoloji, yönetim sistemleri ve tıbbi kadro açısından yenilendi. Kaliteli sağlık hizmetini Aydın halkına da sunmak için yeni yatırımlar ile yeniden yapılandırılan BSK Aydın Anka Hastanesi, Aydın’ın ilk özel hastanesi olarak faaliyete başladı.BSK Aydın Anka Hastanesi, 5 bin iki yüz metrekare alanı ile 45 hasta odası bulunan ve 5 ameliyathane, 1 doğumhane, 3’ü cerrahi, 6’sı kadiyoloji ve 3’ü yeni doğan olmak üzere toplam 12 yoğun bakım yatak kapasiteli bir hastane olarak hizmet vermektedir.

bsk

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.