Burkay Group, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1975 yılında ev tekstili sektöründe perakende satışına ve kısa zamanda toptan satışa başlayan Burkay Group, yatırımlarına ara vermeden devam ederek, tesisinin faaliyet alanını 30 bin m2’ye çıkardı. 2005 yılına gelindiğinde kendi markası olan Demor’ un yenilikçi çizgisi ve global satış ağıyla, dünya çapında ev tekstili trendlerini belirleyen önemli tasarım merkezlerinden biri haline gelen Burkay Group’un sektörel çeşitlenmesi ise, 2000’li yılların başında petrokimya ve inşaat sektörlerindeki atılımlar ile gerçekleşti.

burkay group

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.