Busan Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Busan, 2002 yılında, Bursa’da Tekstil ve Deri yardımcı kimyasallarının üretim ve satış faaliyetine geçtiğinden itibaren, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine, istikrarlı tedarik ve servisini, kimya endüstrisine de yenilikçi, saygın bir kimliği kazandırmıştır. Ülkemizde ve yurtdışındaki temsilciliklerinde, deneyimli ve uzman ekipleriyle, satış ve servis hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı genişleterek sürdürmektedir. Üretiminin tamamını modern tesislerinde, titiz kalite kontrolü aşamalarından geçirip müşterilerine sunmaktadır.

 

15.000 metrekare alana yayılmış tesislerinde, en kapsamlı teknolojik yatırımını AR-GE departmanına yapan şirket; müşterilerinin işletme ve son kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürünleri özel olarak tasarlamaktadır.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.