Cabani Ayakkabı, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti.

Cabani Ayakkabı

Cabani Ayakkabı

Cabani Ayakkabı faaliyetine, 1983 yılında, İstanbul – Gedikpaşa’daki butik atölyesinde günlük 50 çift özel ayakkabı üretimi ile başladı. Günümüzde 7 bin 200 metrekarelik modern binasında 40’ın üzerindeki ülkeye ayakkabı ihracatı yapmaktadır. Globalleşen dünyamızdaki trendleri yaşam stiline dönüştüren Cabani Ayakkabı, modern, dinamik ve elegan tasarımları ile iş, gece, hafta sonu gibi farklı konseptlerde üretim gerçekleştirmektedir.Cabani Ayakkabı, “Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda ürettiği, kendi tasarımı olan ayakkabılar ile pazarını dünya çapında genişletmek ve Cabani’yi sektörünün aranan markası konumuna getirmek amacındadır. Bu çerçevede, Cabani ayakkabı dünya modasındaki trendleri yakından takip edip en son gelişmelerin sağladığı olanaklardan faydalanmaktadır. Cabani Ayakkabı’nın imajı gençliğin seçimi olmasıdır. Hedef kitle olan bu grup, Cabani ayakkabıyı kullanışlı, rahat ve seçkin olarak tanımlamaktadır.
i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.