Çağdaş Çorap, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Çağdaş Çorap, Türk çorap sektöründe 35 yıldır hizmet sunmaktadır. Firma, yıllarca yaptığı yatırımlarla Yılda 50 milyon çift; bebe, çocuk, bayan, erkek,  bebe/ çocuk ve bayan külotlu  çorap üretmektedir. Üretiminin %100’ünü Avrupa ve Amerika pazarlarına ihraç eden firmada, ayrıca modern showroom  bulunmaktadır. Showroom’da müşteri beğenisine sunulmak üzere yüzlerce değişik çorap sergilenmektedir.

Çağdaş Çorap

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.