Çamlı Enerji Dağıtım ve Perakende Satış Hizmetleri AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Elektrik dağıtım ve perakende satış faaliyetleri ile ilgili arıza-onarım-bakım, kesme-açma, sayaç okuma ve diğer destek hizmetlerini sağlamak üzere; Kolin İnşaat, Cengiz Holding ve Limak Holding ortaklığında kurulmuş olan Şirket, 2011 yılında aynı grubun ortaklığı olan ve EPDK’dan aldığı dağıtım lisansı kapsamında Sivas, Yozgat ve Tokat illerinde elektrik dağıtım faaliyetlerini sürdüren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yanı sıra, diğer elektrik dağıtım bölgelerinde de hizmet vermeyi hedeflemektedir.Firma, elektrik  dağıtımında dünya klasmanında bir şirket olmak ve diğer dağıtım faaliyetleri için çekirdek rol oynayarak sinerji yaratmayı planlamaktadır.

çamlı enerji

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.