Cande Turizm Sanayi ve Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Cande Turizmin Kuşadası’nda Vista Hill Hoteli ile Bodrum’da Onura Tatil Köyü, Ora Tatil Köyü, Cande Evleri ve Duygu Yatçılık Bodrum işletmeleri yer alıyor. Firmanın Ankara’da Sismo Fitnesscenter’ı bulunuyor. Turizm, denizcilik ve spor sektörlerinde ülkemizin lider kuruluşları arasında yer alan Cande Turizm, sahip olduğu tecrübeli ve deneyimli ekibiyle yeni başarılara imza atmaya devam ediyor.

cande

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.