Cantoy Tekstil Konfeksiyon şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Cantoy Tekstilin temelleri, 1979’da kırtasiyecilikle başladı. Bu ticari süreç oyuncak toptancılığıyla devam etti. Ardından, 1996’da bebe çocuk konfeksiyonu toptancılığı yapıldı. Sonrasında Cantoy bebe markası doğdu. Cantoy Tekstil kaliteli ürün, dürüst ticaret, müşteri, üretici ve tedarikçi memnuniyetini esas aldığı için her geçen yıl daha da güçlenmektedir. Oluşturduğu Ar-ge departmanı ile piyasadaki değişiklikten ve yenilikten anında haberdar olduğu için tezgâhını sürekli taze tutmaktadır. Oluşturduğu Online Satış Departmanı ile müşterilerine oturdukları yerden alış veriş yapma imkânı da sağlamaktadır. Cantoy Tekstil, 100’ü aşkın marka, 20.000 çeşit ürün ve 3000’e ulaşan müşteri potansiyeline sahiptir.

cantoy

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.