Çatık Madencilik Hafriyat ve Taahhüt Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Çatık Madencilik, 1975 yılında kuruldu; Manyezit Cevheri Üretimi, Yükleme, Nakliye ve Dekapaj İşleri yaparak, birçok projeye imza attı. 1994 senesinde şahsi firmasına ek olarak Çatık Madencilik Harfiyat Ve Taahhüt Ticaret Ltd. şirketi kuruldu. Firma, Maden Ocakları İşletmeciliği, Yükleme, Nakliye, İstihraç, Dekapaj ve Hafriyat gibi işlerde uzmanlaştı. Hedefi, teknolojik gelişmeleri takip ederek, tecrübeleriyle mevcut işlerinin yanında yeni iş alanlarına ve yurt dışına açılarak daha ileri seviyelere ulaşmaktır.

çatık

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.