Bursa’daki Çelik palas Yapı Yatırımları A.Ş., e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Atatürk’ün talimatıyla 1935 yılında yapılan Çelik Palas Hotel,zaman içerisindeki renovasyonlarla günümüze Hotel Çelik Palas Thermal Spa olarak gelmiştir. 360 derecelik panoramaya sahip Bursa Çekirge merkezdeki Çelik Palas’ta, tarihin yansımaları günümüz modern hayatın harmanlanmasıyla oluşmuştur. 5 yıldızlı konseptiyle konaklama, spa ve termal deneyimini 7 farklı kategorili 164 odasıyla hizmet vermektedir.

çelik palas

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.