Cemil Metal Sanayi ve Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Cemil Metal şirketi, 1980 yılında şahıs firması olarak kuruldu, 1995 yılında Limited Şirket oldu. Alaşımlı metaller Bronz, Kızıl (RG5 SN12), Alüminyum Bronz,Mangan Bronzu, Alpaka, Bafon, Nikel, Kalay, Bakır, Sarı dahil olmak üzere tüm metallerin alım ve satımı yapılmaktadır. Firmanın, alış-satışları Londra Metal Borsası (LME) bazındadır.

cemil metal

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.