Cemre Yem Hammaddeleri ve Tarım Ürünleri Ticaret limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Ülkemiz yem sanayisindeki 25 yılın üzerindeki sektör deneyiminin ardından, 2003 yılında, Cemre Yem Hammaddeleri ve Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şirketi, Ankara’da kuruldu. Firma, ülkemiz genelinde yem hammaddeleri ve tarım ürünlerinde, kaliteli ürünleri ekonomik koşullarda alım – satımını yaparak sektöre sunmaktadır. Ürün grupları arasında; Hububat, Kepekler, Küspeler, Protein Kaynakları vs vardır.

cemre yem

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.