Cen Kablo, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Cenkablo bir Cenay Grubu kuruluşudur. İşinde titiz, sorumluluk sahibi personeli, konusu ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve mükemmel sonucu elde etmek için iç ve dış eğitimler alarak, kendilerini sürekli geliştirip, müşterilerinin talep ettiği yapıda, 192 fibere kadar her türlü kabloyu 400.000 fiber-km/yıl kapasiteyle üretmektedir. Kaliteli ürün için gerekli olan kaliteli hammadde, dünya pazarındaki en güvenilir firmalardan tedarik edilmekte, uluslararası standartların ön gördüğü fiziksel ve kimyasal testlerin yapılabileceği son model cihaz ve ekipmanlar ile donatılmış laboratuvarımızda üretimin her aşamasında uygunluk aranmaktadır. Cenay Şirketler Grubu’nun çekirdeği olan Cenay İnşaat firması, Telekomünikasyon ve Elektrik Şebekeleri alanında faaliyet göstermek üzere 1977 yılında kuruldu. Bugün, gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışında Azerbaycan’dan Gürcistan’a, Bulgaristan’a ve Avusturya’ya uzanan birçok ülkede Telekomünikasyon, İnşaat, Elektrik, Kablo, Internet Hizmetleri, Medya, Dış Ticaret vb. farklı sektörlerde faaliyet gösteren çok sayıda firmasıyla hizmet vermektedir.

cen kabloi-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.