Çetin Family, e-Fatura ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti. 1982 yılında ilk mağazasını açan Çetin Group Mağazaları, bugün sayıları 19’a ulaşan şubelerinden 7′ den 70’e her kesimden müşterisine hizmet vermektedir. Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin markalarının bay, bayan, spor ve çocuk ürünlerini müşterileriyle buluşturan Çetin Group Mağazaları, Bursa’da 18; Kocaeli’nde 1 şube ve Online Satış Mağazası ile faaliyetlerine devam etmektedir.

cetin family

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.