Bursa’daki Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve Tesisat A.Ş., e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Çimtaş Grup, dünyanın lider müteahhit firmalarından ENKA’nın iştiraki olarak 1973 yılında kurulmuş olup, yıllık 100 bin tonun üzerinde kapasiteli 5 adet üretim tesisine sahiptir.Çimtaş ve iştirakleri; basınçlı kap, atık ısı kazanı, depolama tankı, çelik bina, çelik köprü, çelik rüzgâr kulesi, kimyasal ve yakıt tankerleri, yüzer platform, yüzer santral, “enerji, petrol, gaz ve kimya” sektörlerine yönelik borulama sistemleri, prosesskid ve modülleri, boru bağlantı parçaları ve türbin yardımcı sistemlerinin mühendislik ve üretimlerini ISO, ASME, API, LTA, IACS ve CE standartlarına göre yapmaktadır.

çimtaş çelik

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.