CS NET Telekomünikasyon Savunma ve Güvenlik Teknolojileri AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 2008 yılında kurulan CS NET Telekomünikasyon Savunma ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş.,sektöründe seçkin ve istikrarlı bir kuruluş olarak yerini aldı. Güven veren, kaliteli hizmet eden ve teknolojiyi yakından takip eden CS NET, bünyesinde kurduğu CS Araştırma Geliştirme A.Ş. (CS AR-GE) şirketi ile birlikte güvenlik teknolojilerini sadece kullanan değil, aynı zamanda geliştiren ve uygulayan bir konumda yer almaktadır. CS NET, herkesin kendini güvende hissedebileceği kaliteli ve ileri teknolojiye sahip güvenlik sistemleriyle, toplumun çoğunluğuna ulaşmayı ve bu konuda sektörde öncülük ederek güvenliğin merkezi olmayı hedeflemektedir.

cs net

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.