Danka Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Danka Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. şirketi, 2003 yılında, Büyük Osmanoğulları AŞ çatısı altında, ikinci bir şirket olarak, Konya’da faaliyete başladı. Firma; her türlü elektrikli, elektriksiz dayanıklı tüketim malları ile,halı kilim ve mobilyanın alım, satım ve pazarlamasını yapmaktadır. Şirket, 2004 yılında dayanıklı tüketim malları sektöründe, Konya ili vergi rekortmenliği sıralamasında ilk üçe girerek,büyük bir başarıya imza attı. Değişen ve gelişen pazardaki yerimizi almak maksadıyla şirket, ürün gamına her geçen gün yeni markaları eklemektedir.

Danka Dayanikli Tuketim

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.