Datel Tellioğlu Mühendislik İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Yapımını üstlendiği tüm işlerde öncelikli olarak kaliteyi, güvenliği ve memnuniyeti hedefleyen bir anlayışla hareket eden merkezi Ankara’da bulunan Datel Elektrik, şimdiye kadar başarıyla tamamladığı işlerden kazandığı özgüvenle sağlam adımlarla gelişmeye devam etmektedir.Doğal yaşamı korumak, kaliteye önem tüm olanaklarımızı kullanarak güvenli yaşam alanları ve araçlarını yaratmak, zamanında ve doğru üretim ile insanın güvenini kazanmak, firmamızın temel yol gösterici prensipleri olarak görülmektedir.İnsana saygı vizyonunda, teknolojinin tüm olanaklarını doğa ile barışık olarak kullanan firma, sektöründe örnek olarak gösterilmeyi hedeflemektedir.

datel

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.