Davet Otomotiv Ticaret ve Sanayi limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Değer Otomotiv firması, otomotiv sektörünün yedek parça alanında kendine güvenen, çağdaş düşünen, yedek parça konusunda sorumluluk sahibi, bilgili ve tecrübeli personeli, çözümleri, kaliteli ürünleri, satış sonrası hizmetleri, güvenilirliği, piyasa şartlarına uygun fiyat politikası, iş ahlakı ile lider bir şirket olmayı hedefledi. Davet Otomotiv, otomotiv yedek parça pazarlama-satışında müşteri memnuniyeti konusunda kararlılığı, uzman personellerden oluşan ekibiyle Türkiye’de yedek parça pazarlama ve satışında model olmayı hedeflemektedir.

davet otomotiv

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.