dedeman holding-600

Dedeman Holding, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Temeli 1900’lerde atılan Dedeman Grubu, bugün kendi içinde sürekli büyüyen, gelişen bir grup olarak Turizm ve Madencilik dallarını ana iş kolu olarak görüp faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dedeman Holding,

Girişimci ve öncü karakterini, köklü geçmişi içinde mal varlığına, insan kaynaklarına, yönetim ve bilgi sistemlerine yapmış olduğu yatırımlarını, ülkemizin geleceğini şekillendirecek en önemli kaynakları olarak görmektedir.

Dedeman Grubu; sürekli kendini geliştirerek, toplumsal değerlere bağlılığı ve çevreye olan saygısıyla Türkiye’nin gelişimine katkı sağlamaktadır. Grup, araştırma-geliştirme ve teknolojiye önem vererek, faaliyette bulunduğu ana sektörlerde kurumsal kültürüne bağlı, etik değerlere sahip, yetenekli ve eğitimli insan gücü ile lider konumunu sürdürmeyi hedeflemektedir ve uluslararası bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde,  Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 2 bine yakın işletmeye hizmet veriyor.