Demir İthalat İhracat Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Demir AŞ, Baharat fabrikası, 1997 yılında, Kızıl üzüm mevkii Kemalpaşa / İzmir’ de kuruldu. Ürün grupları olarak; defne, kekik, kimyon, anason, haşhaş, çemen, susam, çörek otu, rezene, biberiye, ıhlamur, adaçayı, kuru nane, kişniş ve kurutulmuş domates bulunmaktadır.

Demir ithalat ihracat

Demar A.Ş., yağlı tohumlar, kekik ve defne eleme, ayıklama ve ambalajlama işlemleri ile uğraşmaktadır. İşletme tanıtımında açıklanan üretim yerinde, her türlü faaliyetini yürütmekte ve kontrol etmektedir.2010 yılı itibari ile defne üretimi, Silifke/Mersin’deki yeni işletmesinde yapılmaktadır. Ayrıca, üretimini gerçekleştirdiği bütün ürün gruplarının da uçucu yağlarını bu tesislerinde çıkartabilmektedir. Yurt içi pazarı olarak; Ege bölgesi, Akdeniz bölgesi, Marmara bölgesi ve İç Anadolu bölgesine ürün satışı yapılmaktadır. Yurt dışı pazarı olarak da, çoğunlukla Avrupa Ülkeleri (Almanya, Fransa, Amerika),Uzak Doğu Ülkeleri (Dubai), Afrika, Rusya ve Sınır Komşusu Ülkelere ihracat yapılmaktadır.Gıda güvenliği yönetim sistemi ile üretim gerçekleşmektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.