Demirören Holding

Demirören Holding ve iştirakleri, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Demirören Holding’in temeli 1956 yılında atıldı. Holding’in Enerjide Milangaz, Oto Milangaz, Moil, Demirören AXPO Enerji; Sanayide Demirören Ağır Metal, Parsat Piston, MS Motor Servis, D-Mermer; Turizmde Kemer Country, Kemer Country Club, Kemer Country Hotel, Mama Shelter; Konut projesi yatırımlarında Lidya Flats, Seyhan Park Evleri; AVM işletmeciliğinde Demirören İstiklal; Liman işletmeciliğinde Zeyport, Dolfen İskelesi; İnşaat’ta Lidya Yapı; Medyada Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Milliyet.com.tr, Gazetevatan.com, Milliyet İnternet TV, Skorer.com; Uzmanpara; PembeNar; e-ticarette Milliyetemlak.com; Eğitimde Ata Eğitim kurumları bulunuyor.

Demirören Holding

  • Faaliyette bulunduğu her sektörden kaliteli hizmeti sunarak müşterilerini memnun etmeyi,
  • Ortak iş yapmakta olduğu, karşılıklı güven duygusunun esas olduğu kişi ve kurumlara da kazandıran bir iş çevresi yaratmayı,
  • Çalışanların sürekli bir gelişme şansı yakalayabilecekleri mükemmel bir çalışma ortamı yaratmayı,
  • Her türlü sorumluluğun bilincinde olarak sermayedarlarının karını maksimize etmeyi,
  • Çeşitli iş kollarında sürekli yatırımlar yaparak ve eğitimli iş gücü sağlayarak Türkiye ekonomisinin gelişmesinde önemli bir görev üstlenmeyi amaç edinmiştir.

i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde,  Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 2 bine yakın işletmeye hizmet veriyor.