Deva Plastik, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Plastik sektöründe yılları aşan tecrübesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunan Deva Plastik, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve sadece ürün değil aynı zamanda danışmanlık hizmetide vermektedir. Tadım standları konusunda pazarın lider firması olmayı hedefleyen Deva Plastik, ülkemizin ilk reklam makinesini olan ‘Kare PP Standı’nı üretmiştir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Deva Plastik

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.