Dinçtem Lojistik ve Temizlik Hizmetleri şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Dinçtem Lojistik, 1993 yılı Mart ayında kuruldu. Faaliyetine temizlik ve ilaçlama hizmetleriyle başlayan şirket, özel kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir. Bu anlamda 1999 yılında Lojistik ve 2000 yılında Güvenlik ve Turizm ve Taşımacılığı hizmetlerini bünyesine kattı. Firma, 2005 yılından bu yana, 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Hizmetlerini yürütmektedir. Ardından, 5188 sayılı Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi alındı.Günümüze gelindiğinde 2000’in üzerinde çalışanı olan Dinç Grup, gelişme ve yenilenme prensiplerine uygun olarak hareket eden, hizmet kalitesi ve çalışanlarının profesyonelliğiyle sektörün liderleri arasındadır.

Dinctem Lojistik

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.