DNZ İnşaat Nakliyat firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. DNZ İnşaat, alt yapı ve sulama alanında kalite anlayışını büyük projelere imza atarak ispatlamaktadır. Hizmette kaliteyi ön planda tutmak, teknolojiden faydalanmak Dnz İnşaat’ın temel ilkelerinden olmuştur. Dnz İnşaat, iş yaşamındaki lider konumuyla Türkiye’nin geleceğine ışık tutmaya devam edecektir.

dnz insaat

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.