Doğu Gelişim İnşaat Nakliye Gıda firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1984 yılında yurtiçi nakliyat firmasıyla iş hayatına atılan firma, çimento sektörüyle devam edip piyasada geniş bir kitleye ulaşıp büyük başarılar elde etmiştir. Limak Çimento Sanayi A.Ş.’nin, Ergani çimentoyu satın almasıyla bölge bayiliğini daha da güçlendirmiştir. Firma Limak Çimento Ve Alalçı Holding’in bölge bayilikleriyle devam etmektedir. Bünyesinde birçok araçlarıyla, Müşteri Memnuniyetini ön planda tutup, çimento, alçı, dökme çimento Bims ürünlerini şantiye teslimatıyla gerçekleştirmektedir.

Dogu Gelisim

Yıllık çimento satışları, ortalama 100.000 ton olup, iyi bir satış potansiyeline sahiptir. Halen Limak bünyesinde Diyarbakır ve bölge bayiliğini yürütmektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.