Doğuş Sosyal Hizmetler İnşaat şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak Doğuş Şirketler Grubu, 1982 yılından bu yana insana yakışır modern hizmetler sunmuş ve yatırımlar yapmıştır. Temizlik, turizm, inşaat, tekstil iş kollarında faaliyet gösteren firma, her geçen gün hızla büyüyerek,sürekli yeni hedeflere doğru yol almaktadır.Günümüzde, gerek rekabet koşulları, gerekse teknolojik ve bilimsel gelişmeler, firmaların yeni yönetim ve üretim anlayışlarına doğru yönelmesine neden olmaktadır. Bu yönelimlerden biri de, ülkemizin üyesi olduğu Uluslararası Standart Örgütü (ISO) kalite yönetim sistemleridir.Kurulduğu günden bu yana siz müşterilerimizin katkıları ile en kaliteli hizmeti üretme kaygısı ve heyecan içinde olan firmamız, TSE Kalite Hizmet Belgesi yanı sıra; ISO 9001 – 9002 standartlarını Türkiye’ de ilk uygulayan ve uygulamalarını belgeleyen ilk firmadır.

Dogus Sosyal Hizmetler

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.