DRY Center e-Fatura ve e-Defter’de, Uyumsoft’u seçti.

Dry Center

dry center

Firmanın, 80 civarında bayisi bulunuyor ve firma piyasada kuru temizleme alanında Dry Center olarak biliniyor. Türkiye’nin hızla ve başarıyla büyüyen kuru temizleme lideri Dry Center; ülkemizin 23 kentindeki (Adana, Ankara, Aksaray, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon) müşterilerine profesyonel kuru temizleme, halı yıkama, çamaşırhane, ütüleme hizmeti vermektedir. Dry Center, hem kendi açtığı hem de franchising yoluyla verdiği bayilikler ile şube ağını hızla ve başarıyla genişletmektedir.

Dry Center’ın misyonu; CAN Temizleme Hizmetleri’nin hedef, ilke ve stratejileri doğrultusunda:

  • “2 saatte Modern ve Güvenli Kuru Temizleme” sloganıyla birinci sınıf hizmet vermek,
  • Müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak,
  • Mağazalarını, çağdaş teknolojilerin gelişmiş sistemleriyle donatmak,
  • Toplumu kuru temizleme konusunda bilinçlendirmek,
  • Toplum yaşamını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaktır.

i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde,  Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 3 bine yakın işletmeye hizmet veriyor.