e-Sistem Yapı firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. E-Sistem Yapı Ltd. Şti.’nin kurulması ile birlikte kurumsal bir yapıda faaliyetlerini daha profesyonel bir zemine taşımıştır. Kurumsal iş yaklaşımını sürekli olarak geliştiren E-Sistem Yapı Ltd. şirketi, inşaat sektöründe önemli bir oyuncu haline gelmiştir.E-Sistem Yapı Limited şirketi, sürekli olarak inşaat malzemeleri sektöründe önemli yatırımlarda bulunmaktadır. Yatırımlarının istikrarlı bir biçimde sürmesi ve müşterilerinin isteklerine en iyi şekilde cevap verilmesi için birlikte çalıştığı çözüm ortakları ve bayisi olduğu markaların seçiminde de son derece hassas ve özenli bir çalışma yapılmaktadır.İnşaat sektöründe ülkemizde adları yüksek kalite ile birlikte anılan firmalarla çalışılmaktadır. Kaba İnşaatta ihtiyacınız olan her şeyi sorunsuz hizmetle ulaştırmaktadır.

e-sistem yapi

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.