Ece Tıbbı Ürünler şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Ece Medikal tıp dünyasının profesyonellerine, “en yeni teknoloji ve ürünleri” tanıtma ve pazarlama hedefiyle, 1999 yılında kurulmuş, İstanbul merkezli bir medikal firmadır. Uyku ve solunum konusunda uzmanlaşmış olan Ece Medikal, dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip ederek, kullanıcılarına sunacağı ürünlerin “etkin, güvenilir ve başarısı kanıtlanmış” olmasına büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda düzenlenen yurt içi sektörel fuarlara, ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlara katılarak, sektörün gelişimini desteklemektedir. Medikal sektörüne ilk giriş yılı olan 1999 yılında, merkez ve teknik servis olarak Zeytinburnu Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi karşısında müşterilerine hizmet veren firma; ilerleyen zamanlarda sırası ile önce ilk şubesi olan Sirkeci Sosyal Güvenlik Kurumu karşısında ve sonrasında ise ikinci şube ve teknik servis olarak Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi yakınında hizmet vermeye devam etmektedir.

ece medikal

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri