Ece Turizm İnşaat ve Ticaret şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Ece Tur – İbrahim Taşbaşı Şirketler Grubu’nun temeli, 1981 yılında Ankara’da atılmıştır. Kuruluşunun ilk yıllarında DSİ için gölet, taşkın koruma ve sulama işlerini, Ankara Büyükşehir Belediyesi için Kocatepe Yeraltı Otoparkı işini gerçekleştirmiştir. Büyümesini istikrarlı bir biçimde sürdüren Ece Tur -İbrahim Taşbaşı Şirketler Grubu, her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de arttırmıştır. Bu büyümeye paralel olarak, Ece Tur-İbrahim Taşbaşı Şirketler Grubu’nda ağırlığını İnşaat ve Makine Mühendisleri ile Mimarların oluşturduğu, nitelikli ve deneyimli personel sayısı da hızla artmıştır. Kaliteden ve güvenlikten taviz vermeden inşaat sürelerini ve maliyetlerini azaltan yeni teknolojiler geliştirmiştir. Ece Tur – İbrahim Taşbaşı Şirketler Grubu; Kalite Yönetim sistemi, Çevre Yönetim sistemi, İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi belgeleri yanı sıra NATO Güvenlik Belgesine sahiptir.

ecetur uyumsoft

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.