Edessa Mobilya, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 30 yıllık mobilya sektöründeki deneyimi ile Edessa Mobilya; Bursa Çalı organize sanayi bölgesinde 12 bin m² üzerinde ve Bademli’de bulunan 11 bin m² ek binayla toplam 23 bin m² kapalı alan içerisinde akrilik, laminant, uv lak, akripet, pvcmembran kapak-laminat, pvcmembran, lake kapı ve ofis mobilyaları imalatı yapmaktadır. Türkiye iç pazarında büyük bir paya sahip olan Edessa, yaklaşık 17 ülkeye de ihracat gerçekleştirmektedir.

edessa mobilya

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.