Edessa Mobilya Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 30 yıldır mobilya sektöründe deneyimi bulunmaktadır. Bursa Çalı organize sanayii bölgesinde, 12 bin metrekare üzerinde faaliyet gösterirken, son çalışmalarında kaydedilen Bademli’de bulunan 11 bin metrekare ek binasıyla, toplam 23 bin metrekare kapalı alan içerisinde akrilik, laminant, uv lak, akripet, pvcmembran kapak-laminat, pvcmembran, lake kapı ve ofis mobilyaları imalatı yapılmaktadır. Türkiye iç pazarında büyük bir paya sahip olan Edessa Mobilya, 20’ye yakın ülkeye ihracat yapmaktadır. İhracat yaptığı ülkeler arasında, Afganistan, Azerbaycan, Rusya, İran, Suriye, Kuzey Irak, Cezayir, Bulgaristan, Yunanistan, KKTC, Belçika, Fransa, Libya, Ukrayna, Fas , Dubai ve Almanya’ya bulunmaktadır.  Edessa Mobilya, sektörel yenilikleri sektörüne kazandırmaktadır.

edessa mobilya

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.