EDS Elektronik Destek San. Ve Tic. Ltd. şirketi, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. EDS Elektronik firması, Şubat 1990 yılında, elektronik konusunda firmalara üretim ve mühendislik hizmeti vermek üzere kuruldu. Daha sonra faaliyet alanlarına CCTV Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri, Çevre Güvenlik Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Ortam Denetleme Sistemleri ve Güç Elektroniği ürünlerini ekledi. Bu faaliyet alanlarında da Ar-ge, Üretim, İthalat, İhracat, Dağıtım, Satış, Pazarlama, Satış sonrası Hizmet ve Servis konularında faaliyet göstermektedir. Üretimine SMPS (Anahtarlamalı Güç Kaynakları) ile başlayan EDS; dedektörler, telefon arayıcı, harici ve dahili sirenler, yangın panelleri, yangın butonları, gaz ve nem dedektörleri, ortam denetleme sistem ürünleri ile yelpazesini genişletmiştir. Yangın dedektörlerinde LPCB onayları mevcuttur. Bugün EDS, 5 bin metrekare üzerine kurulu fabrikasında; Sancaktepe, Perpa, Merter, Ankara ve İzmir′de müşterilerine hizmet vermektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

EDS Elektronik Destek

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.