Ege Ekomar Alışveriş Merkezleri Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Ekomar,1975 yılından bu yana perakende sektöründedir. Firmanın başlangıcı, Menderes beldesinde küçük bir bakkal dükkanın açılmasıyla başlamıştır.

ekomar1998 yılında, Menderes Çarşı şubesinin açılışı ile şubeleşmeye başlayan Ekomar Grup, İzmir ve çevre ilçelerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarda satmayı, huzurlu güvenilir alışveriş ortamı yaratmayı, müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.