Ege Tire Gıda İmalat Turizm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Firma, 1990 yılında kuruldu. Tire ve İzmir’de, aynı ad altında, perakende et ve süt ürünleri satış mağazaları açarak ‘üreticiden tüketiciye’ sloganıyla hizmet vermeye başladı. Ege Tire Gıda, geçen süreç içerisinde perakende mağazalarla birlikte İzmir ve çevresine hitap eden üretim ve toptan piliç, et, süt ürünleri çeşitleriyle ismini duyurdu. 2010 yılı sonunda, artan kapasitesiyle Gaziemir Sarnıç Bölgesinde yeni bir yatırımla et, piliç, parçalama üretim tesisi kurdu ve kendi markası olan “Sabret” ile ileri işlenmiş ürünlerin üretimine de hız verilmiştir. 2013 yılı ikinci yarısından itibaren “LRD GIDA” adı altında yeni bir şirket kurularak; yiyecek, içecek fast food ve restaurant sektörüne yönelik “DÖNERİZM” markası altında faaliyete başlamıştır. Yiyecek ve içecek sektörünün hızlı değişimine ve yeniliklerine adapte olan Ege Tire Firması ve LRD Gıda franchise yönetim firması, kısa süre içerisinde sektöründe hizmet, kalite, uygun fiyat politikalarıyla giderek büyüyen ve gelişen bir marka olmayı hedeflemektedir.

ege tire gıda

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.