Ekart Dış Ticaret Limited Şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Ekart, döşemelik kumaş sektöründe kalite, servis ve yenilik arayanlara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren birçok prestijli firmanın, döşemelik kumaş konusunda önemli tedarikçisi olmuş, geliştirdiği ve ürettiği ürünlerle sektörde öncü bir kimlik kazanmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına hizmet veren şirket, çalıştığı firmalar ile uzun süreli ilişkiler sürdürmekte, müşteriye özel ve yeni sezonlara yönelik koleksiyonlar hazırlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke alarak gelişimini sürdürmekte olan Ekart firmasının geniş ürün yelpazesi mevcuttur.

ekart tekstili-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.