Ekart Tekstil, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Ekart Tekstil, döşemelik kumaş sektöründe kalite, servis ve yenilik arayanlara hizmet vermek amacıyla kuruldu. Kuruluşundan itibaren birçok prestijli firmanın döşemelik kumaş konusunda önemli tedarikçisi olarak, geliştirdiği ve ürettiği ürünlerle sektörde öncü bir kimlik kazandı. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına hizmet veren Ekart Tekstil, çalıştığı firmalar ile uzun süreli ilişkiler sürdürmekte ve müşteriye özel yeni sezona yönelik koleksiyonlar hazırlamaktadır.

ekart tekstil

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.