Ekmel İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Ekmel İnşaat, 2006 yılında kurulmuş olmasına rağmen, 2 nesil öteden gelen esnaflık kültürü alt yapısı anlayışı ve terbiyesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Her projede düşünüp, paylaşıp, tartışarak en iyisini bulup, mükemmeli yakalamayı hedeflemektedir. İnsan hayatını esas alan güvenli, modern, estetik yapılar inşa etmektedir. Bu amaçla konusunda uzman teknik kadrosu profesyonel takım çalışmasına yatkın çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışı ile insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir.

ekmel inşaatMüşterilerimize değişen zaman ve koşullara karşı kalite yönetim sisteminden ödün vermeden hizmet sunmayı, kişinin doğallıkla bağını koparmadan modern mimari tasarımları ile yaşam pratiğine aktarabilmektir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.