Elizinn Gıda ve Tekstil İşletmeciliği Sanayi ve Tic limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti.

İlk yerini 2006 yılında Tunalı Hilmi’de açan Elizinn, zengin menüsü ile yeni bir buluşma noktası oldu. 5 yıl aradan sonra yoğun ilgi üzerine Çayyolu’nda ikinci şubesini açan
Elizinn, 200 kişilik kapalı mekanı, 250 kişilik bahçesi ile yazın ve kışın tadını ayrı ayrı çıkarma keyfi yaşatıyor. Onlar için; ‘pişirmek bir sanat, yemek de öyle’dir. Elizinn’e uğramak, neşelenmek için tatlı sebepleriniz vardır. Keyifli zamanlarımızı geçirebileceğimiz sıcacık ve samimi bir mekandır.

elizinn gıdai-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.