Elle Ayakkabı, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti.

Elle Ayakkabı

Elle Ayakkabı

1977 yılında Gedikpaşa’da bir atölyede başlayan serüveni, her geçen gün genişleyen tasarım, üretim kadrosu ve son teknolojilerle, Hadımköy’de 6 bin metrekarenin üzerindeki Elle Fabrikası’nda devam ediyor. Elle koleksiyonları, çalışma hayatında aktif rol oynayan ve modernleşen Türk kadınının giyim alışkanlığını yeniden tanımladı; kadınları babet, mokasen ve postalla tanıştırdı. Zaman içinde platformlar, diz üstü çizmeler, troklu ve çivili modeller de eklendi. Elle koleksiyonları, Türkiye ve yurt dışındaki seçkin Elle Satış Noktalarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.