Elvan Tekstil Boya Apre Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Tekstil boya ve baskı sektörüne yeni bir bakış, yeni bir soluk getirmek amacıyla 2002 yılında kuruldu. Çerkezköy’de, 10 bin metrekare kapalı, toplam 18 bin metrekare alan üzerine kurulu olan fabrika; modern baskı ve boyama teknolojisine sahip makine parkuru, uzman ve yenilikçi  kadrosu ile iddiasını ortaya koymaktadır. Boya ve baskı işlemlerinde kullanılan tüm boya ve kimyasallar, Türkiye ve Avrupa’da, ciddiyeti ve güvenilirliği ile tanınan sektörün köklü firmalarından temin edilmekte olup, güvenlik sertifikasına sahiptir. Avrupa Birliği standartlarında, insan sağlığı açısından zararsız ve kanserojen madde içermeyen ürünlerdir. Üretimin her bir aşamasında, Uluslararası CTW (Clear To Wear – Temiz Giyim) ve STW (Safe To Wear – Güvenli Giyim) kriterlerine uyulmaktadır.

elvan tekstil

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.