EM Yapı İnşaat Firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Em Yapı İnşaat Taahhüt Yapı Malzemeleri San Tic Ltd Şirketi, 2005 yılında faaliyetine başladı. Em Yapı İnşaat ile faaliyetlerine başlayan Em Yapı Şirketler Grubu; inşaat, gayrimenkul, alüminyum ve metal sektörlerinde faaliyetine devam etmektedir. 2005 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe kentsel modernleşme girişimlerine katkıda bulunan Em Yapı İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerde Türkiye’nin kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet etmektedir.

em yapi

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.