Ergen Madencilik, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Ergen Madencilik, maden sektöründe uluslararası kalite standartlarında rekabet gücü yüksek ve katma değerli ürünler üretip, ülke ekonomisine sağladığı katkıyı sürekli arttırmayı hedefliyor. Ergen Madencilik, 2006 yılından bu yana Şile-Ömerli Bölgesi’nde, sahip olduğu arazilerinde üretim ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin en büyük inşaat kumu üreticisi ve tedarikçisidir. Silis kumu, çeşitli alanlarda ve geniş bir yelpazede ticari olarak kullanılan bir madendir. Silis kumu, çeşitli ağır sanayi dalları, inşaat ve yapı sektörlerinde hammadde ya da yardımcı ürün olarak kullanılmaktadır.

ergen madencilik

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 6 bine yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.