Erkağıt, e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti. Erkağıt firması; plastik, cam ve metal gibi geri kazanılabilir atıkların değerlendirilmesi amacıyla, 1993 yılında faaliyete başladı. Firmanın, başlangıçta aylık 200-300 ton olan kapasitesi, 20 yıl içinde aylık 4 bin 500 tona ulaştı. Geri dönüşüm sektöründe çalışma alanını genişleten Erkağıt firması; Ambalaj atığı Toplama Ayırma ve Plastik Geri Dönüşüm (granül imalatı) alanında hizmet vermek üzere, Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni bir şube açtı. Tehlikesiz Atık Toplama-Ayırma Belgesi alan Firma, 2012 yılında ambalaj naylonu üretimine başladı ve sektörün öncü firmalarından olarak çalışmalarına devam etmektedir.

erkagit

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.