Erkan Makine Sanayi Ve Tic. LTD. ŞTİ., e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Kurulduğu 1996 yılından bu yana satış konusunda uzman kadrosuyla, üretimin, sanayinin ihtiyacı olan her türlü malzemede geniş bir yelpaze ile hizmet vermekte olan Erkan Makine, toptan ve perakende satışta olduğu gibi, ithalat ve ihracat konusunda da her geçen gün hızla büyümektedir. Erkan Makine, 4 showroomu ve Genel Müdürlük binası ile 5.900 metrekare kapalı alanda 62 bin çeşit ürün ile hizmet vermektedir. 6. Showroomunu Başkent OSB bölgesin de açan Erkan Makine, müşterilerine daha hızlı satış ve servis eğitimi verebilmek için kendi içerisinde 14 farklı departmanla hizmet vermektedir.

erkan makine

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.