Eröz İnşaat Taahhüt Tekstil Sanayi ve Ticaret şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Eröz İnşaat, yurt içinde ağırlıklı olarak fabrika yapıları, endüstriyel yapılar, su yapıları beton kaplamalar ve konut inşaatlarında taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak çalışan bir genel müteahhitlik firmasıdır. Firma, 1994 yılında kuruldu. 1996 tarihinde yeniden yapılanma sonucu güçlenen teknik kadro ile müteahhitlik hizmetleri verilmeye başladı. Ardından, Ege bölgesinde önemli fabrika, endüstri yapıları, özel hizmet binaları, Güneydoğu Anadolu bölgesinde baraj ve sulama drenaj kanalları gibi işler yaparak günümüze ulaşmıştır. Eröz İnşaat, yönetim ve ofis hizmetlerini İzmir ili Karabağlar ilçesinde bulunan kendi merkez binasından yürütmektedir.

eroz insaat

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 6 bine yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.