Ertan İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret ve Turizm Ltd şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Firma, İnşat sektörü içinde önemli yer tutan iç mekan asma tavan malzemeleri satış ve uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir. 10 yıllık deneyimli kadrosu ile iç ve dış pazarda,  güven ve kalite anlayışını ilke edinerek sektör içinde tercih edilir konuma gelmiştir.  Ertan İnşaat, özellikle metal asma tavan, taş yünü asma tavan alçıpan asma tavan alçıpan bölme konularında uzmanlaşmış kadrosu ve tecrübeli montaj ekipleri müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Firma, yapı sektörü içinde önemli yer tutan, Knauf ve Bütem – İntem gibi Alçıpan ve Metal asma tavan üreticisi firmalar bünyesinde uzun yıllar yer almasının getirdiği bilgi birikimi ve deneyim ile hizmet vermektedir.

ertan insaat

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 6 bine yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.