Eskapet, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Pet preform sektörü liderlerinden Eskapet Pet Ürünleri Limited Şirketi; dünyanın dört bir yanına ihracat yapıyor. Su, yağ, meşrubat sektörüne hizmet veren Eskapet; su preformu, meşrubat preformu, bitkisel yağ preformu olan ana ürünlerinin yanında, farklı ebatlarda pet şişe üretimi de yaparak sektörün yüksek kapasiteli ve rekabetçi bir tedarikçisi konumundadır. Eskapet’in tarihçesine baktığımızda, firma 2000 yılında Bursa’da pet şişe ve kavanoz üretimiyle ticari hayatına başladı. 2003 yılında preform üretimine başlayan Eskapet, bugün İnegöl’de 40 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere 70 bin metrekarede faaliyetini sürdürmektedir.

eskapet

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.