Estar Tekstil Nakış Sanayi Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Estar Tekstil, iç giyim, dış giyim, gelinlik ve ev tekstili alanlarında Türkiye’nin lider brode firmaları arasında yer almaktadır. Alanında uzman kadrosu ile en son teknolojiye sahip 19 kasnak brode makinaları bulunan Estar Tekstil, üretim yaptığı alanlarda, tasarım ekibinin yeni trendleri takip ederek hazırladığı koleksiyonlar ile yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılmaktadır. Estar Tekstil’in başarısında ürünlerini en yüksek kalitede üretmesi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamasının payı büyüktür. Estar Tekstil, 15’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu ülkeler arasında ilk sıraları, Avrupa ve Uzakdoğu ülkeleri almaktadır. Fransa, Polonya, Japonya, Kolombiya ve Suriye’de ki acentalarımız ile global müşterilerine de ulaşmaktadır. Bu büyük pazar aktivitesinde Estar Tekstil’in rekabet olgusunu kalite belirlemektedir. Bu yüzden Estar Tekstil, global anlamda her zaman en iyi kalite standartları ve hizmetlerini sunmaktadır. Ürünlerimizin sergilendiği showroom ve satış ofisi Esenler Koza Plaza’daki merkez ofisimizdedir. Deneyimli satış kadromuz sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadırlar.

estar tekstilEstar Tekstil, 1995 yılında Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’nde kuruldu. 8000 metrekaresi kapalı olmak üzere, toplam 15000 metrekare alanda “Broche” markası adı altında brode ve gipür üretimiyle ilgili faaliyet vermektedir. 2002 yılında Elvan Apre ve Boya San.A.Ş. nin Çerkezköy’ de hizmete girmesiyle boya-terbiye işlemlerini de kendi bünyesinde yapmaktadır.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.